ترند برتر بهار و تابستان سال 2021

ترند برتر بهار و تابستان سال 2021

10 ترند برتر بهار و تابستان سال 2021

1. کت اپل دار بزرگ

کت های اپل دار از ترند های سال 2021 هستند. با کمک اپل، این لباس ها دورکمر شما را باریک تر و پاهایتان را کشیده تر نشان می دهند. رنگ های مناسب این ترند، آبی، ذغالی و سایر رنگ های خنثی هستند. برای یک استایل فوق مدرن کافیست این مدل کت را با شلوارهای راسته و چرمی ست کنید.

2. ماسک مشکی

برای این که هم از خودتان محافظت کنید و هم ترند سال 2021 باشید، می توانید ماسک تان را با استایل خود ست کنید. ماسک های مشکی تقریبا با هر لباسی که بپوشید، ست می شوند و پوشش خوبی برای دهان و بینی شما دارند. برای تنفس راحت، ماسکی با پارچه ابریشمی انتخاب کنید یا برای این که لوکس شوید، ماسکی با تزئینات را انتخاب کنید. پوشیدن یک ترنچ کت قرمز یا ترکیب لباس هایی که رنگ های مکمل هم دارند با ماسک مشکی استایل بسیار شیکی است.

3. روسری
با الهام از دهه 50 و 60 میلادی، باز هم روسری در سال 2021 ترند خواهد شد. روسری از موهای شما محافظت می کند و جلوه زیبایی به شما می دهد. روسری ابریشمی با نقوش گل یا طرح های پیچیده یا روسری ساده با رنگ های تند و نوشته های درشت را انتخاب کنید.

4. رنگ پاستلی
رنگ آمیزی پاستلی در سال 2021 همچنان به سلطه خود ادامه داده است. رنگ های پاستلی گزینه ای عالی برای فصل تابستان هستند و متناسب با انواع رنگ پوست هستند. سرهمی به رنگ سبز نعنایی روشن یا ترنچ کت اورسایز به رنگ یاسی انتخاب کنید. حتی بهتر است که سرهمی سبز نعنایی و ترنچ کت یاسی رنگ را با هم بپوشید.

5. کیف زرد
یکی از ترندهای سال 2021، کیف های زرد رنگ هستند که خیابان ها را تسخیر خواهند کرد. شما می توانید از یک کیف کلاچ کوچک برای جذابتر کردن لباستان یا یک کیف دستی خردلی برای نیازهای روزانه تان انتخاب کنید. رنگ های زرد تناژهای مختلفی دارند که می توانند متناسب با سلیقه شما باشند. اگر رنگ زرد را با سایر رنگ های درخشان یا استایل های مونوکرووم (لباس های هم رنگ) ترکیب کنید، استایلی باورنکردنی می شود.

6. مانتو صنایع دستی
مانتوهایی با نقش های زیبا و پیچیده و الهام گرفته از هنردستی ملل مختلف، از ترندهای سال 2021 هستند. اگر دمای هوا پایین باشد، می توانید چندلایه گلدوزی ظریف و توری اضافه کنید تا لباس شما گرم شود. این ترند برای هر نوع فرم بدن مناسب است.

7. چکمه بلند سفید
چکمه های بلند سفید با الهام از پوشش رقصنده های کلاسیک گوگو در دهه 60 میلادی، بار دیگر ترند شده اند. این چکمه ها را با پیراهن کوتاه طرحدار یا دامن، یقه اسکی یا شلوار استرچ بپوشید.

8. طیف رنگ زرد شتری
ترکیب این رنگ ها، بدون اهمیت نوع لباسی که می پوشید، می تواند به استایل شما عمق دهد. برای ماه های گرم، کت شلوار قهوه ای روشن یا کت با یقه اسکی خردلی، برای ماه های سرد، تی شرت قهوه ای و شلوار پاچه گشاد شتری رنگ را انتخاب کنید.

9. اکسسوری آبی رنگ
شما می توانید به استایل های مونوکروم (استایل تک رنگ) خود یک اکسسوری به رنگ آبی اضافه کنید تا زیبایی شما دوچندان شود. برای استفاده از اکسسوری های آبی رنگ بهتر است لباس هایی به رنگ مشکی یا خاکستری بپوشید.

10. کیف آویزدار
آویزهای چرمی یا رشته های بلند کیف ها از ترندهای سال 2021 هستند. برای ظاهر کلاسیک می توانید از رنگ های قهوه ای و مشکی استفاده کنید یا اگر می خواهید استایل متفاوتی داشته باشید، رنگ های قرمز و سبز به کار ببرید.

..
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)