رنگ های مد بهار و تابستان سال 2019

رنگ های مد بهار و تابستان سال 2019

رنگ های بهار و تابستان سال 2019

مهم ترین رنگی که در رویدادهای مد و فشن مشاهده می شود رنگ زرد است که در تن رنگ های مختلفی مثل طلایی، زرد پاستیلی و زردچوبه ای و لیمویی ظاهر می شود. زرد یک رنگ شاد و بی نظیر و یونیسکس (مناسب برای آقایان و خانم ها) است و همچنین رنگ مد ناخن بهار 2019 هم مطرح شده است.  رنگ بعدی خانواده رنگ صورتی و مرجانی را در بر می گیرد. همچنین آبی با تن های آبی آسمانی و سرمه ای تیره نیز دد مجموعه رنگ های بها و تابستان 2019 قرار می گیرد.

در این مقاله  به معرفی رنگ های صورتی مد سال 2019 می پردازیم

 

1-رنگ صورتی پودری

رنگ دیگری که از تن های رنگ صورتی می باشد رنگ صورتی پودری می باشد که بسیار متنوع و مناسب برای ست کردن با رنگ های دیگر لیست می باشد. این رنگ مناسب پوشش های مختلف مثل پوشش بیرون و یا لباس های مجلسی است که اکنون در رویدادهای مد جهان به شدت رایج است. در تصویر زیر ترکیبی از به روزترین استایل ها از مکس ول، مارک جاکوب و باس قابل مشاهده هستند که از رنگ صورتی پودری برای پوشش های مختلف استفاده شده است.

2- رنگ صورتی رزی روشن

به روشنی و سبکی هوا و در عین حال پرنسسی از ویژگی های رنگ صورتی رزی روشن است که در کالکشن مد بهار و تابستان 2019 و درطراحی های مارک جاکوب بسیار به چشم می خورد. این رنگ زیبا ظرافت زنانه را به تصویر می کشد. این رنگ لوکس در لباس های مجلسی و اکسسوری های بهار 2019 به وفور مشاهده می شود.

3- رنگ صورتی شیرین

صورتی شیرین همان صورتی روشن با ترکیب کمی از یاسمنی است که آن را به عنوان انتخاب مناسبی برای لباس های بهار قرار  می دهد. رنگ نجیب و زنانه که زننده نیست و در لباس های دخترانه  بهار امسال بیشتر مشاهده می شود. والنتینو (Valentino) که از دیگر برندهای مطرح دنیای مد است کالکشنی از پیراهن هایی با این رنگ طراحی کرده است، همچنین برند شنل نیز از این رنگ در لباس های سال 2019 استفاده کرده است، در تصویر زیر می توانید نمونه هایی از لباس های با این تن رنگ را ببینید.

4- یاسمنی روشن

رنگ دیگری که دررویدادهای فشن بهار و تابستان 2019 مشاهده می شود، رنگ یاسمنی روشن است، این رنگ ترکیب خوبی با زرد و سرمه ای تیره دارد. در طراحی های مارک جاکوب این رنگ درمدل های اسپرت بیشتر مشاهده می شود اما در طراحی های دیگری از طراحان معروف دنیای مد در پیراهن ها و لباس های مجلسی زنانه استفاده شده است.

5- رنگ صورتی طاووسی

صورتی طاووسی یکی از برجسته ترین رنگ های مد بهار 2019 است. رنگی که خیلی چشمگیر است و همه جسارت پوشیدنش را ندارند. در عوض این رنگ را می توان با رنگ های خنثی ست کرد و ترکیب جالبی درست کرد. همچنین با رنگ های گرمی مثل زرد زردچوبه ای و یا طلایی صنوبری ترکیب جالبی ایجاد می کند. نمونه هایی از این رنگ را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

6-رنگ مرجانی

رنگ مرجانی رنگی است که دقیقا بین صورتی و نارنجی قرار می گیرد و .. در بین تمام رنک های مد سال 2019 این رنگ بهترین انتخاب بریا فصل بهار و زمستان است. این رنگ یاد آور  نوشیدنیهای میو ه ای تابستان ، گل های زیبا و تعطلات است. این رنگ در تصویر زیر در طراحی ابریشمی زرو و ماریا به چشم می خورد، مدل های دیگر از طراحان معتبر در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

7- رنگ نارنجی گل اناری

رنگ نارنجی گل اناری بیشتر روی تن قرمز قرار دارد که مناسب تابستان 2019 بوده و رنگ گرمی است و بیشتر در لباس های غیر رسمی، لانژری و پیراهن های زنانه مشاهده می شود.

 

 

..
ارسال نظر