کدام مدل کیف مناسب هر فرم بدن است؟

کدام مدل کیف مناسب هر فرم بدن است؟

کیف متناسب با فرم بدن شما

 

برای ایجاد استایلی کامل و دستیابی به ظاهری متناسب باید به برخی نکات توجه کرد. فرم بدن شما هر مدلی که باشد، اگر لباس ایده آلی پوشیده و از اکسسوری های درستی استفاده شود، نقص های بدن شما را پنهان میکند و ظاهری ظریف تر ایجاد میکند. در این زمینه، انتخاب کیف مناسب با فرم بدن بسیار مهم است.

اگرچه کیف ها اکسسوری کوچکی هستند، ولی تأثیر زیادی در استایل دارند. از این جهت، انتخاب کیف مناسب بسیار مهم است. در همین راستا، تصمیم گرفتیم تا در مورد انتخاب کیف متناسب با فرم بدن مطالبی ارائه کنیم. در ابتدا در مورد انواع فرم بدن توضیح می دهیم:

اگر شانه هایی پهن تر از باسن دارید، فرم بدن مثلث معکوس دارید.

اگر کمر و شانه های شما از باسن شما باریک تر است، فرم بدن شما گلابی است.

اگر شانه ها، کمر و باسن شما یک اندازه هستند، می توان گفت که شما دارای فرم بدن مستطیل شکل هستید.

اگر دور کمرتان از شانه ها و باسن شما بزرگتر است، فرم بدن سیب دارید.

اگر شانه ها و باسن شما با یک کمر باریک تراز شده باشد، می توانید بگویید که فرم بدن ساعت شنی دارید.

نکته: ایده آل ترین نوع بدن، فرم بدن ساعت شنی است.

متخصصان مد می گویند در زمان انتخاب کیف، نوع فرم بدن و کیف باید عکس هم باشد. اما این به چه معنی است؟ بیایید آن را با هم بررسی کنیم.

کیف مناسب فرم بدن مثلت معکوس

اشاره کردیم که در فرم بدن مثلث معکوس، شانه ها پهن و کمر باریک است. برای اینکه این آناتومی متعادل تر شود، انتخاب کیف مناسب ضروری است. اگر این نوع اندام را دارید، باید از یک کیف متوسط ​​با بندهای بلند استفاده کنید که از شانه ها تا کمرتان کشیده شده است. همچنین، با آویختن بند کیف به صورت مورب از شانه چپ به کمر راست (یا برعکس) می توانید ظاهر زیبایی به دست آورید.

کیف مناسب فرم بدن مستطیل

خطوط مستقیم در افراد با فرم بدن مستطیلی فوراً توجه را به خود جلب می کنند. برای اینکه این فرم بدن تیز، کمی نرم شود و ظاهری ایده آل ارائه شود، بهتر است کیف های سایز بزرگتر را ترجیح دهیم. اگر صاحب این فرم بدن هستید، می توانید کیف های چرمی نرم و سایز بزرگ و کیف های پارچه ای را انتخاب کنید.

کیف مناسب فرم بدن گلابی

فرم بدن گلابی دارای باسن پهن است. کیف های بزرگی که به باسن می رسند، هرگز برای این نوع فرم بدن مناسب نیستند، زیرا باسن های پهن را بزرگتر نشان می دهند و ظاهر بسیار نامتناسبی ایجاد می کنند. به جای کیف های بزرگ که به لگن می رسند، از کیف های ظریف تر با بندهای کوتاه استفاده کنید که از شانه های شما تا کمر شما کشیده شده است. مطمئن شوید کیف شما زیر کمرتان نمی افتد.

کیف مناسب فرم بدن سیب

برای ایجاد تعادل در نمای کلی بدن و دستیابی به ظاهری زیبا، اندازه و طرح کیف دستی که انتخاب میکنید همه چیز را تغییر می دهد. اگر شما یک زن با فرم بدنی سیب هستید، باید از بندهای کوچک و کوتاه و مدلهای بدون ساختار خودداری کنید. کیف های بزرگ با بندهای بلند، به نام کیف دستی و کیف های جعبه ای با دسته، برای شما مناسب است.

کیف مناسب فرم بدن ساعت شنی

اگر فرم بدن ساعت شنی دارید، فکر میکنم اگر بگوییم شما یک زن با ایده آل ترین ابعاد هستید، اشتباه نمی کنیم. همه استایلیست ها و متخصصان مد می گویند ایده آل ترین نوع بدن ساعت شنی است. اکثر لباس ها و اکسسوری ها کاملاً با این فرم بدنی تناسب دارند.

نتیجه گیری

اگر شما زنی هستید که وقتی هنگام خرید کیفی را برای اولین بار می بینید، دوست دارید خریداری کنید، اکنون می دانید که کیف را با چه معیارهایی باید خریداری کنید. امیدواریم مقاله ای با اطلاعات مفید برای همه باشد.

..
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)