خانم های قدکوتاه چگونه باید لباس بپوشند؟

خانم های قدکوتاه چگونه باید لباس بپوشند؟

خانم های قدکوتاه چگونه باید لباس بپوشند؟

 

 1. شلوارهای فاق بلند بپوشید

شلوارهای فاق بلند، پاهایتان را بلندتر نشان می دهند و باعث ایجاد توهم نوری می شوند.

 1. شلوارهای کوتاه نپوشید

از شلوارهای کوتاه دوری کنید. باید شلوارهایی بپوشید که قد آنها دقیقا بالای کفشتان باشد.

کفش هایی که از مچ پا بسته می شوند نپوشید

کفش هایی که بند مچ پا دارند، باعث گنده تر دیده شدن پاهایتان می شوند. اگر میخواهید پاهایتان بلندتر و باریک تر به نظر رسند، از این مدل کفش ها دوری کنید.

 1. لباس هایی بپوشید که خط های عمودی دارند

همانطور که خطوط عرضی باعث میشوند تا چاق تر به نظر برسید، لباس های خطوط عمودی نیز باعث ظریف تر، قدبلندتر دیده شدنتان می شوند.

 1. لباس های تک رنگ بپوشید

از بالا تا پایین لباس تک رنگ بپوشید که باعث می شود قدبلندتر بنظر برسید.

 1. لباس های رنگ تیره بپوشید

استفاده از لباس های رنگ تیره ظاهری شیک و یکدست به شما می دهد. بی دلیل نیست که می گویند رنگ مشکی ظریف تر نشان می دهد. پوشیدن لباس های تیره در کنار هم به زنان کوتاه قد کمک می کند تا بلندتر به نظر برسند.

 1. از کیف های بزرگ دوری کنید

وقتی می خواهید متناسب با قدتان لباس بپوشید، از اکسسوری ها چشم پوشی نکنید. اکسسوری های مناسب در ظاهر کلی شما تاثیر زیادی دارد. خانم های قد کوتاه باید از کیف های کوچک استفاده کنند، چون کیف های بسیار بزرگ قد شما را کوتاهتر هم نشان می دهند.

 1. از کمربندهای ظریف استفاده کنید

بستن کمربند روی پیراهن یا دامن، بدن شما را به دو قسمت تقسیم می کند. به عنوان یک قاعده کلی، جهت تناسب بیشتر از کمربندهای نازک استفاده کنید.

 1. کفش های پاشنه بلند بپوشید

بیشترین چیزی که به خانم های قدکوتاه توصیه می شود، کفش پاشنه بلند است. هر چقدر هم که قد کوتاه باشید، کفش های پاشنه بلند که مستقیما قد شما را بلند می کنند، ضروری هستند. ممکن است در وهله اول پاشنه نازک سخت باشد، بهتر است با کفش های لژدار شروع کنید.

 1. بلوزتان را به زیر شلوار ببرید

خانم های قدکوتاه همیشه هدفشان باید این باشد که قدبلند دیده شوند. به همین دلیل خانم هایی که بیشتر ترجیح میدهند که شلوار بپوشند، برای قدبلند دیده شدن باید بلوزشان را زیر شلوار بگذارند تا کمر شلوار بالاتر قرار گیرد.

 1. پیراهن های بلند بپوشید

پیراهن یا دامن های بلند یکی از نگرانی های مهم زنان قدکوتاه است. زنان کوتاه قد تمایل دارند در دامن های چین دار گم شوند. ممکن است دلیل این موضوع ترس از پیراهن یا دامن های بلند باشد. نکته ای که زنان قدکوتاه در مورد دامن یا پیراهن های بلند باید بدانند این است که باید پیراهن یا دامن های شیک و راسته را انتخاب کنند.

 1. انتخاب صحیح شلوار

شلوارهای خیلی گشاد انتخاب نکنید، بهتر است شلوارتان تنگ باشد. شلوار راسته و یا شلوار پاچه گشاد قدتان را بلندتر نشان می دهند.

 1. لباس های تنگ بپوشید

باید لباس های فیت بدنتان را انتخاب کنید. لباس هایی که به تن شما نخوابند، شما را بیش از حد کوتاه نشان خواهند داد.

 

 

 

 

..
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)