هر فرم بدن زنانه، چه مدل شلواری باید بپوشد؟

هر فرم بدن زنانه، چه مدل شلواری باید بپوشد؟

هر فرم بدن زنانه، چه مدل شلواری باید بپوشد؟

 

خانم ها در اکثر فعالیت های روزانه، از صبح تا شب، شلوار می پوشند. پس هنگام پوشیدن شلوار، که مهم ترین قسمت لباس ما است، چقدر دقت می کنیم؟ آیا شلوار متناسب با نوع فرم بدن انتخاب می کنیم؟

در ادامه مقاله پاسخ تمامی سوالات فوق را شرح می دهیم، با ما همراه باشید:

 

شلوار پاچه گشاد مناسب کدام نوع فرم بدن زنانه است؟

شلوار پاچه گشاد به دلیل اینکه بدن را ظریف، کشیده و بلند نشان می دهد، بسیار مورد توجه است. این شلوار برای خانم هایی که پاهای کوتاهی دارند، بسیار مناسب است. خانم هایی که ناحیه باسن و لگن پهنی دارند، در انتخاب شلوار پاچه گشاد باید دقت کنند. به ویژه باید به ساختار پارچه توجه کنند و پارچه های ظریف انتخاب نکنند.

       

 

شلوار جین اسکینی یا جذب مناسب کدام نوع فرم بدن زنانه است؟

شلوار جین جذب اگر به درستی با لباس هایمان ست شود، برای هر نوع اندامی مناسب است.

اگر اندام ساعت شمی و انحناداری دارید، می توانید شلوار جین فاق بلند و تنگ را با ژاکت های کوتاه بپوشید. یا اگر اندام لاغری دارید، می توانید شلوار جین جذب را با تی شرتی که فیت بدن شما است یا با کت یا ژاکت بپوشید. اگر اندام سیبی شکل دارید، باید شلوار جین رنگ تیره را ترجیح دهید.

              

 

شلوار پارچه ای مناسب کدام نوع فرم بدن زنانه است؟

شلوارهای پارچه ای که می پوشید، اگر متناسب با نوع اندام شما نباشند، نمی توانید استایل شیکی داشته باشید.  بنابراین، هر خانم با توجه به فرم بدن خود، باید شلوار پارچه ای مناسب اندام خود را انتخاب کند و بپوشد. به ویژه اگر اندام ریزی دارید و می خواهید پاهایتان بلندتر دیده شود، می توانید شلوار پارچه ای با مچ پا کوتاه را انتخاب کنید. برای افراد قدبلند که پاهای بلندتری دارند، شلوارهای پارچه ای گشاد و کوتاه مناسب است.

شلوار جین مام مناسب کدام نوع فرم بدن زنانه است؟

در مورد شلوارهای جین مام، اولین نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که خانم هایی که مشکل کمر یا باسن دارند، نباید این مدل شلوار را بپوشند. چون شلوار جین مام مناسب خانم هایی است که کمر باریکی دارند و مشکل باسن ندارند و این مدل شلوار را با بلوزهای کوتاه می پوشند. ولی خب طبیعتا خانم هایی که کمر باریک ندارند هم تمایل دارند که شلوار جین مام بپوشند. این افراد می توانند شلوار جین مام را با ژاکت های کژوال و یا تی شرت های گشاد بپوشند.

 

شلوار جین بوی فرند مناسب کدام نوع فرم بدن زنانه است؟

شلوارهای جین بوی فرند برای خانم هایی که هم می خواهند شیک باشند و هم راحت، انتخاب بسیار مناسبی است. این مدل شلوار جین را با هر مدل کفش می توانید بپوشید. می توانید کفش اسپرت یا پاشنه بلند بپوشید، کاملا به خود شما بستگی دارد. خانم های قدبلند می توانند شلوار جین بوی فرند را با کفش اسپرت بپوشند و استایل اسپرت و شیکی داشته باشند. خانم های قدکوتاه هم می توانند شلوار جین بوی فرند را با کفش پاشنه بلند بپوشند و استایل شیکی داشته باشند.

 

 

 نتیجه گیری:

همه خانم ها می توانند هر کدام از انواع مدل شلوار را بپوشند. ولی اگر می خواهید استایل شیکی داشته باشید، بهتر است شلوار مناسب فرم بدن خود را انتخاب کنید.

 

..
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)