چگونه مناسب اندام خود لباس بپوشیم؟ (قسمت اول، اندام شکل سیب)

چگونه مناسب اندام خود لباس بپوشیم؟ (قسمت اول، اندام شکل سیب)

چگونه مناسب اندام خود لباس بپوشیم؟ (قسمت اول، اندام شکل سیب)

مد و فشن همواره در حال تغییر است ولی تشخیص اینکه چه لباسی انتخاب کنیم که هم مطابق مد باشد و هم برای انداممان مناسب باشد کار آسانی نیست. فشن از نظر ما داشتن احساس خوب نسبت به ظاهر  وپوششمان است اما در عین حال دانستن نکاتی برای پوشش مناسب اندام خودمان خالی از لطف نیست و می تواند کمک کند لباس هایی بخریم که زیباتر و جذاب تر به نظر بیاییم. در ادامه با معرفی مدل های بدنی مختلف شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید مناسب اندام خود لباس انتخاب کنید. در این مقاله به بررسی مدل اندامی شکل سیب و ارائه نکاتی برای پ.شش مناسب این ترکیب بدنی می پردازیم.

اندام شکل سیب:

  • شانه هایتان از پاها و باسن عریض تر است.
  • کمر کاملا مشخص نیست.
  • قسمت پایین تنه معمولا ظریف تر از بالاتنه است.

 

 راهنمایی های پوشش مناسب اندام سیبی شکل

 انتخاب لباس برای این مدل اندام معمولا راحت و شیرین است. تمرکز بیشتر باید روی سینه، پاها و دست ها باشد و سعی کنیم از مدل لباس هایی که در قسمت کمر دارای چین و مدل هستند اجتناب کنیم.

  • از مدل لباس های a-line استفاده کنید، لباس های a-line  و سایز مدل ها در تصویر زیر قرار داده شده است.
  • تونیک های آزاد
  • شومیزهای راحت مدل بویفرند
  • و لباس و پیراهن های یقه هفت

اگر میخواهید کمرتان باریک به نظر بیاید از لباسی که دارای خط های عمودی از سینه تا باسن است و از حنسهای گاباردین یا کتان ضخیم است استفاده کنید. اگر شانه ها و دستان زیبایی دارید می توانید از لباس های بدون آستین و دکلته بدون بند استفاده کنید، در غیر این صورت اگر تمایل دارید لباستان پوشیده و با آستین باشد سعی کنید آستین های لباس فیت باشند تا شما را پهن نشان ندهند.

بهترین کت ها برای پوشش اندام شکل سیب

بهترین کت ها معمولا کت هایی هستند که از نظر قدی روی باسن و یا روی ران بالایی قرار می گیرند. کت های a-line   و راسته که نهایتا تا زانو باشند و کمر ندارند نیز انتخاب مناسبی هستند. نمونه ها در تصویر زیر قابل مشاهده هستند.

پیراهن های مناسب اندام شکل سیب

پیراهن های دکلته بدون بند و آستین انتخاب مناسبی برای این نوع اندام می باشد، پیراهن های ماکسی با یقه 7 باز هم انتخاب خوبی است. اگر پاهای زیبایی دارید بهتر است از پیراهن های مینی استفاده کنید.انتخاب های بعدی می تواند پیراهن های نوع A-line  و پیراهن های رنگ تیره با خط های مورب مثل نمونه های زیر باشد.

شلوار و جین های مناسب اندام شکل سیب

جین های اسکینی بسیار انتخاب مناسبی هستند بویژه اگر با یک تونیک آزاد و یا سوئیشرت های گشاد ست شوند ، شلوار های پاچه گشاد به همراه کفش های پاشنه دار هم مناسب هستند البته اگر قد بلندی دارید می توانید از این شلوار با کفش های تخت استفاده کنید و یا از شلوارهای تنگ راسته هم می توانید استفاده کنید، فقط زمان پوشیدن این شلوارها دقت کنید که شلوار یا تا روی پاشنه بیاید و یا کاملا تا زمین.

اکسسوری های مناسب اندام شکل سیب

 اگر عاشق دستبند و النگو و یا گوشواره های بزرگ هستید شانس با شماست. باید با توجه به اندامتان و ایجاد تناسب توجه را به سمت بالا ناحیه گردن و گوش و یا پاها جلب کنید.

..
ارسال نظر